Adapteris AC į 54V DC Ubiquiti UACC-ADAPTER-AC-210W (210W)
  • Overview
  • Dimensions190 x 86 x 26 mm (7.5 x 3.4 x 1")
  • Weight1.2 kg (2.6 lb)
  • AC ConnectorC14 INLET (input)
  • Output PlugDC plug: 5.5 x 2.1 x 11.5 mm (0.2 x 0.08 x 0.5") DC cable: UL11353 16AWG 1.5 m (4.9 ft)
  • Supported Voltage RangeInput: 100–240V AC Output: 54V DC
  • Ambient Operating Temperature0 to 40° C (32 to 104° F)
  • Ambient Operating Humidity10 to 90% noncondensing